مؤنث شرایط زندگی کارگردانی کاراکتر بازیگری

مؤنث: شرایط زندگی کارگردانی کاراکتر بازیگری کارگردان فیلمنامه بازیگران بازیگر انقلاب نمایش سریال

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

به گزارش ایسنا، وزیر خارجه کشورمان ادامه داد: ما جهت گفت وگوهای امروز (با وزیران خارجه سه کشور) آماده ایم و در مسیر درست جهت حرکت رو به جلو هستیم تا اطمینان ح

تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

تاکید ظریف بر تضمین بهره مندی های کشور عزیزمان ایران از برجام

عبارات مهم : ایران

محمد جواد ظریف بعد از دیدار با موگرینی گفت: دیدار خوب و سازنده ای داشتیم.

به گزارش ایسنا، وزیر خارجه کشورمان ادامه داد: ما جهت گفت وگوهای امروز (با وزیران خارجه سه کشور) آماده ایم و در مسیر درست جهت حرکت رو به جلو هستیم تا اطمینان حاصل کنیم منافع همه اعضای باقی مانده برجام به خاص کشور عزیزمان ایران تامین و تضمین شود.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در این دیدار بر ضرورت اجرای کامل برجام به وسیله همه طرفهای باقی مانده و بهره مندی کشور عزیزمان ایران از منافع برجام و اینکه این بهره مندی ها تضمین شود تاکید شد.

تاکید ظریف بر تضمین بهره‌مندی‌های کشور عزیزمان ایران از برجام

وی ادامه داد: راجع به نحوه اقدام و چگونگی رسیدن به آن تضمین ها نیز کار را شروع کردیم. مداکرات کارشناسی در ادامه مذاکرات دیروز ادامه دارد و امشب هم با وزیران خارجه گفت و گو می کنیم. همین طور در طول یکی دو هفته آینده به صورت یکسان در سطح سیاسی و کارشناسی ادامه می دهیم در زمینه روش هایی که می شود منافع کشور عزیزمان ایران و سایر طرف ها را تضمین کرد صحبت می کنیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم یک طرف با خروج غیرقانونی اش نمی تواند نفع ببرد از این مساله و سایر اعضا نیز می توانند از حضور و باقی ماندن ارزش نیز منفعت ببرند.

واژه های کلیدی: ایران | وزیر امور خارجه | وزیر خارجه کشور | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz