مؤنث شرایط زندگی کارگردانی کاراکتر بازیگری

مؤنث: شرایط زندگی کارگردانی کاراکتر بازیگری کارگردان فیلمنامه بازیگران بازیگر انقلاب نمایش سریال

گت بلاگز اخبار اجتماعی خیزش گرد و خاک در شرق کشور ، پیش‌بینی بارش باران در دریای خزر

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از بارش باران در سواحل دریای خزر طی امروز و روزهای آینده خبر داد.

خیزش گرد و خاک در شرق کشور ، پیش‌بینی بارش باران در دریای خزر

پیش بینی بارش باران در دریای خزر/ خیزش گرد و خاک در شرق کشور

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع هواشناسی از بارش باران در سواحل دریای خزر طی امروز و روزهای آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، احد وظیفه اظهار کرد: از امروز تا آخرهای روز دوشنبه در سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده باران آینده نگری می شود.

وی ادامه داد: از آخرهای فردا و طی روز سه شنبه (23 مرداد ماه) با تقویت جریان های شمالی بر روی دریای خزر ، سواحل دریای خزر مه آلود همراه با بارش پراکنده خواهد بود و در روز سه شنبه در سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر و بعضی از نقاط شمال غرب، بارش پراکنده باران آینده نگری می شود.

خیزش گرد و خاک در شرق کشور ، پیش‌بینی بارش باران در دریای خزر

به گفته وظیفه، طی سه روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان به خاص منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک همچنان استمرار خواهد یافت. این اوضاع از بعد از ظهر روز سه شنبه تا صبح روز چهارشنبه با شدت زیاد و طوفان گرد و خاک خواهد بود.

این کارشناس شرکت هواشناسی تاکید کرد: امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) در بخش های شرق و جنوب شرق کشور و در شرق خراسان جنوبی نوار شرقی کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان وزش باد شدید آینده نگری می شود که می تواند منجر به خیزش گرد و خاک در این منطقه شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از بارش باران در سواحل دریای خزر طی امروز و روزهای آینده خبر داد.

وی اظهار کرد: از آخرهای روز آینده شکل گیری توده گردو خاک در شمال عراق و انتقال آن در روز سه شنبه به بخش های شمال غرب و غرب کشور دور از انتظار نخواهد بود.

وظیفه در آخر در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (دوشنبه 22 مرداد) صاف، در بعدازظهر همراه با وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز 37 و 24 درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز سه شنبه صاف و با بیشترین و کمترین دمای 36 و 24 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

خیزش گرد و خاک در شرق کشور ، پیش‌بینی بارش باران در دریای خزر

واژه های کلیدی: ایران | باران | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz